Īsumā par visu


TNS Latvijā
Vadības jaunumi


Mārketinga pētījumi
Būvnieku klienti
Zīmolu attīstība
Inovācijas izaugsmei
Neiromārketings


Personāla pētījumi
Pievilcīgie darba devēji
Darbinieku labklājība


Mediju pētījumi
Reklāmu reģistrs
Attieksme pret internetu
TV skatīšanās


Sociālie pētījumi
Brīvdienu plāni


Tehnoloģijas & risinājumi
Biznesa vides pētījumi
Pūļavota pētījumi
Pētījumu process


Arhīvs


www.tns.lv


Margo Veskimagi - jaunais TNS rīkotājdirektors Latvijā

 

03.04.2013. No aprīļa man ir tas gods Latvijā vadīt pētījumu aģentūru TNS. Līdz šim esmu bijis TNS Baltijas valstu vadītājs, un turpmāk kā rīkotājdirektors būšu atbildīgs arī par uzņēmuma attīstību Latvijā. Lai vairāk iepazīstinātu ar sevi, pastāstīšu plašāk par savu profesionālo pieredzi, izglītību un skatījumu uz TNS darbu Latvijā.

 

Pētījumu nozare, manuprāt, ir aizraujoša un izaicinājumu pilna, tāpēc man ir prieks, ka šajā jomā strādāju jau kopš 1990.gada. Kā līdzdibinātājs un vadītājs esmu darbojies mediju pētījumu kompānijās Baltic Media Facts Igaunijā, BMF Latvia un SIC Gallup Media Lietuvā. Kopš 2003.gada esmu TNS un Kantar Media Baltijas valstu reģionālais vadītājs. Man sniedz gandarījumu apziņa, ka šajā laikā TNS ir kļuvis par lielāko tirgus, mediju un sociālo pētījumu centru Baltijas valstīs ar spēcīgu profesionāļu komandu.

 

Iespēja vairāk nekā 20 gadus darboties pētījumu vadības jomā man ir devusi nenovērtējamu pieredzi un izpratni par pētījumu norisēm gan Latvijā, gan ārvalstīs. Šajos darba gados man lieti ir noderējis arī Konkordijas starptautiskajā universitātē Igaunijā iegūtais biznesa vadības bakalaura grāds un sociālo zinību studijas Tartu universitātē.

 

TNS šobrīd ir vadošā pilna servisa pētījumu aģentūra Latvijā. Arī turpmāk TNS darbinieki ar izpratni, aizrautību un precizitāti nodrošinās esošajiem un jaunajiem klientiem augstas kvalitātes pakalpojumus. Mūsu mērķis ir sekmēt mūsu klientu biznesa izaugsmi. Esmu pārliecināts, ka TNS komanda ir spēcīgākā pētījumu nozarē Latvijā, un man ir patiess prieks būt daļai no šīs komandas.

 

SIA „TNS Latvia” ir iecelta jauna valde piecu cilvēku sastāvā, kas uzņēmumu pārstāvēs juridiski. Valdes priekšsēdētāja ir Ligita Duka, valdes locekļi ir Ilva Pudule, Signe Kaņējeva, Mārtiņš Traubergs un Santa Tolka.

 

Līdzšinējā SIA „TNS Latvia” rīkotājdirektore Ginta Krivma pieņēmusi lēmumu turpināt karjeras attīstību ārpus TNS.

 

Vēlu panākumus, jaunas idejas un biznesa izaugsmi!

 

Margo Veskimagi

Rīkotājdirektors
t 67 096 300
e margo.veskimagi@tns.lv


© 2022 TNS Latvia | Autortiesības