Īsumā par visu


Mārketinga pētījumi
   Zīmola potenciāls
   Patērētāju dzīvesstils
   Digitālā dzīve


Mediju pētījumi
   Mediju pētījumi 2010.gadā
   Reklāma žurnālos
   Reklāmas tirgus


Sociālie pētījumi
   Atalgojums par darbu
   Tipiskais rīdzinieks
   Garīgā veselība


Paralēlā darbība
   Paralēlā darbība


Arhīvs


www.tns.lv


Lai biznesa panākumiem piepildīts gads!

 

07.12.2010. Tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrai TNS Latvia kopumā šis gads ir bijis ļoti rosīgs, jaunām idejām un arī interesantiem un izaicinošiem pētījumu projektiem piepildīts. Atklāt jaunas teritorijas un nišas, atklāt jaunus medijus un komunikāciju kanālus, atklāt jaunas iespējas - tas ir mūsu vadmotīvs, pēc kā turpināsim darboties arī 2011.gadā. „Atklāt nozīmē ieraudzīt to, ko mēs visi jau esam redzējuši, un tomēr iedomāties vēl arī to, ko neviens cits vēl nav izdomājis”, reiz teica Nobela prēmijas laureāts Albert Szent-Gyorgyl. PALDIES Jums par to, ka uzticaties, novērtējat un esat kopā ar mums šajā jaunatklājumu procesā!

 

Paldies, ka esat kopā ar mums arī kā TNS Latvia elektroniskā vēstneša Tavs Neredzamais Sabiedrotais lasītāji! Vēstnesis pie Jums ceļo jau septīto gadu, un man ir liels prieks par to, ka Jūs lasāt un iepazīstaties ar publicētajiem pētījumu rezultātiem, kā arī mārketinga komunikāciju, personālvadības, mediju nozares un sociālās jomas aktualitātēm. Pēdējā gada laikā vēstneša unikālo apmeklētāju skaits ir pieaudzis par 49%, kas liecina par Jūsu interesi un novērtējumu. Mēs no savas puses turpināsim ar jums dalīties tajās zināšanās un pieredzē, kas mums ir. Un ja jums rodas kāda ideja tēmai, par ko noteikti gribētu lasīt Tava Neredzamā Sabiedrotā slejās, tad dodiet man ziņu, rakstot uz e-pastu laura.vendele@tns.lv.

 

Gada noslēgumā ļaudis parasti atskatās uz aizvadīto gadu un to izvērtē. Katrs ceturtais jeb 24% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju uzskata, ka šis gads viņu personīgajā dzīvē ir bijis labāks, nekā iepriekšējais. Novēlu, lai arī Jūs varētu pievienoties šim atzinumam gan personīgajā dzīvē, gan arī biznesā kopumā!

 

Aicinu Jūs 2011.gadā kopā ar mums vērīgi ielūkoties, jaunatklāt, iztēloties, radīt un turpināt attīstīties. Lai biznesa panākumiem piepildīts gads!

 

Laura Vendele

TNS Latvia mārketinga vadītāja
t 67 096 300
e laura.vendele@tns.lv


© 2022 TNS Latvia | Autortiesības