Īsumā par visu


Mediju pētījumi
   Reklāmas tirgus
   Interneta izmantošana
   Jauni klienti medijiem


Mārketinga pētījumi
   Klientu piesaiste
   Lojālie klienti
   Darbinieku piesaistība
   Mārketinga komunikācijas
   Mode un skaistumkopšana


Sociālie pētījumi
   Iedzīvotāju nosakņojums


Tehnoloģijas & risinājumi
   Reklāmas budžeta plānošana


Paralēlā darbība
   S3 sacensības


Arhīvs


www.tns.lv


Kur medijam atrast jaunus klientus?

 

29.09.2009. Tieši cik daudz naudas iespējams iegūt no jauniem klientiem un vai ir iespējams iegūt vairāk no esošajiem? Vai Jūsu medijam šobrīd ir nepieciešami lielāki ienākumi no reklāmas? Vai Jūs vēlaties atrast jaunus reklāmdevējus, kas šobrīd iegulda reklāmā, bet nav izvēlējušies Jūsu mediju? Vai vēlaties uzzināt cik daudz kopumā reklāmai tērē Jūsu esošie klienti un vai Jūsu medijs ir to iecienītākais mērķauditorijas sasniegšanas veids?

 

Atbildes uz visiem šiem un vēl citiem būtiskiem jautājumiem sniedz TNS Latvia Reklāmu reģistrs. Izmantojot Reklāmu reģistra datus, katru mēnesi Jūs saņemsiet precīzu informāciju par gandrīz 2000 aktīviem reklāmdevējiem un uzzināsiet tieši, kuros medijos un cik daudz naudas katrs no tiem ir ieguldījis!

 

Katru dienu 2009. gadā mēs TNS Latvia Reklāmu reģistrā fiksējam vairāk nekā 5800 reklāmu. Jūs varat saņemt informāciju par vairāk nekā 130 medijiem Latvijā. Tāpat Jūs varat salīdzināt esošo klientu budžetu savā medijā ar reklāmā citos medijos ieguldīto naudu un palielināt to daļu, kas nonāk pie Jums. Šo informāciju Jums ir iespēja izmantot savā labā, neļaujot to darīt saviem konkurentiem.

 

Tāpat Jūs, izmantojot TNS Latvia datus, varat sekot līdzi savu konkurentu aktivitātēm un uzzināt kā Jūsu konkurentiem klājas pašlaik. Jums ir iespēja regulāri iepazīties ar visu, ko konkurējošie mediji sasnieguši reklāmas piesaistes jomā. Mūsu jaunākos datus varēsiet izmantot ātrai savas darbības plānošanai. Varēsiet arī analizēt mediju reklāmas tirgus ilgtermiņa attīstības tendences, jo TNS Latvia Reklāmu reģistrā ir pieejami mediju reklāmas tirgus dati jau kopš 1999.gada.

 

Sazinieties ar mums, lai mēs kopīgi vienotos par Jums izdevīgāko sadarbības veidu!

 

Oskars Rumpēters

TNS Latvia Adex klientu atbalsta vadītājs
Reklāmas nozares pētījumu eksperts
t 67 096 300
e oskars.rumpeters@tns.lv

© 2024 TNS Latvia | Autortiesības