Īsumā par visu


Paralēlā darbība
   Paralēlā darbība


Mediju pētījumi
   Reklāmas tirgus
   Informācijas meklēšana
   Radio internetā


Mārketinga pētījumi
   Darba tirgus
   Tējas patēriņš
   Reklāmu veidu uztvere


Sociālie pētījumi
   Finanšu krīze
   Lieldienu svinēšana
   Aprīļa izjokošanas


Tehnoloģijas & risinājumi
   Iepirkšanās process
   Nākotnes iespējas


Arhīvs


www.tns.lv


Paralēlā darbība

 

07.04.2009. Šobrīd informācija ir kļuvusi par jo īpaši nozīmīgu stratēģisko resursu uzņēmuma veiksmīgai konkurētspējai. Tāpēc pavasara periods jau gadu no gada mediju, tirgus un sociālo pētījumu aģentūrai TNS Latvia ir darbīgs periods, kad paralēli pētījumu projektiem aktīvi pievēršamies arī klientu un sabiedrības informēšanai par aktualitātēm un tendencēm mediju, reklāmas un mārketinga nozarēs, dalamies ar uzkrāto vietējo un starptautisko pieredzi. TNS Latvia pētījumu eksperti šajā pavasarī kā lektori ir piedalījušies mārketinga sasniegumu konferencē Password 2009, radošās izcilības festivāla ADwards semināru dienā, Dienas Biznesa rīkotajās biznesa brokastīs. Jau tuvākajā laikā Jums būs arī iespēja dzirdēt mūsu speciālistus Fastleader biznesa brokastīs uzņēmumu vadītājiem (09.04.2009.), 5.Personāla vadības kongresā "Dzīvotspējīga organizācija (22.04.2009.), reklāmas festivāla Golden Hammer semināru dienā (11.06.2009.) un citos pasākumos.

 

Īpaši šogad, šajā ekonomiski grūtajā laikā, mēs uzskatam par savu sociālo atbildību turpināt atbalstīt nozīmīgus notikumus mediju un reklāmas nozarē. Tā jau ceturto gadu pēc kārtas TNS Latvia atbalsta gan radošās izcilības festivālu ADwards, gan citas Latvian Art Directors Club (LADC) organizētās aktivitātes,  arī starptautisko reklāmas festivālu Golden Hammer. Turklāt Golden Hammer šogad notiks jau desmito reizi.

 

19. martā norisinājās jau minētais LACD rīkotais radošās izcilības festivāls ADwards, kurā par balvām jeb ordeņiem cīnījās Latvijas radošie talanti. Speciālbalvu kategorijā "Sociālā reklāma" pasniedzām arī mēs. Tā kā ADwards nolūks ir izcelt tieši ideju, t. i., radošo ieceri, tās oriģinalitāti, tad pēc ilgām diskusijām TNS Latvia par oriģinālāko sociālās reklāmas ideju no vairākiem nopietniem pretendentiem atzina Valsts asisns donoru centra kampaņu Ziedo asinis!, kuras autori ir reklāmas aģentūras MOOZ! radošais kolektīvs.  Apsveicam autorus un novēlam arī turpmāk radīt un realizēt daudz kreatīvas idejas!

 

TNS Latvia speciālbalva kategorijā SOCIĀLĀ REKLĀMA

Darba nosaukums: Ziedo asinis
Darba iesniedzējs: MOOZ!
Klients: Valsts asinsdonoru centrs

 


SKATIES VIDEO KLIPU, klikšķinot uz attēla!

 

Lai mums ik vienam izdodas realizēt radošas un veiksmīgas idejas!

 

Laura Briča

TNS Latvia mārketinga vadītāja
t 67 096 300
e laura.brica@tns.lv


© 2022 TNS Latvia | Autortiesības