Īsumā par visu


TNS Pasaulē
   TNS 2007.gada rezultāti


Paralēlā darbība
   Paralēlā darbība


Mediju pētījumi
   Reklāmas tirgus
   Sociālās reklāmas
   TV skatīšanās
   Vides reklāmas pamanāmība


Mārketinga pētījumi
   Auto braucējs
   Darba devēji Latvijā
   Saldumu attīstības potenciāls
   Viskija lietotāja vērtības


Sociālie pētījumi
   1.aprīlis - Joku diena


Arhīvs


www.tns.lv


Pavasara paralēlā darbība

 

04.2008. Pavasaris ir rosīgs laiks ne tikai dabā, bet arī mediju, tirgus un sociālo pētījumu aģentūras TNS Latvia dzīvē. Dalība mārketinga sasniegumu konferences žūrijā, dalīšanās ar pieredzi dažādās konferencēs, atbalsts radošās izcilības festivālam ADwards un mediju pētījumu gadagrāmatas izdošana - tās ir tikai dažas no paralēlajām darbībām, kurās ir piedalījušies TNS Latvia pētījumu eksperti. Paralēlā darbība ir aktivitātes, kas nav tieši saistītas ar pētījumu veikšanu, kaut gan ir ļoti noderīgas, lai dalītos ar zināšanām un pieredzi, atbalstītu nozīmīgus notikumus un tendences mediju, reklāmas un mārketinga nozarēs. Šoreiz plašāk par šiem notikumiem!

 

Mediju pētījumu gadagrāmata 2007

 

TNS Latvia jau trešo gadu pēc kārtas izdot Mediju Pētījumu Gadagrāmatu, kas kļuvusi nu jau par pavasara tradīciju. Mediju Pētījumu Gadagrāmatā 2007 esam apkopojuši būtiskākos rādītājus, tendences un pētnieku komentārus par reklāmas tirgu, mediju auditorijām, kā arī produktu patēriņu Latvijā no 2000. līdz 2007.gadam, t.sk. datus no tādiem pētījumiem, kā:
* Reklāmu reģistrs/ Adex;
* TV auditorijas pētījums;
* Radio auditorijas pētījums;
* Preses auditorijas pētījums;
* Interneta auditorijas pētījums;
* Patēriņa pētījums TNS AtlasTM.

 

Lai uzzinātu par iespējām saņemt Mediju Pētījumu Gadagrāmatu 2007, lūdzam rakstīt tns@tns.lv

 

Personālvadības kongress

 

16. un 17. aprīlī notika 4. Latvijas Personāla vadības kongress, kura galvenā tēma bija "mērķtiecīga organizācija". Tā ietvaros TNS Latvia valdes priekšsēdētāja Ginta Krivma un projektu direktore Signe Kaņējeva uzstājās ar lekciju par tēmu, kādas vērtības mūsdienās ir svarīgas darbiniekiem un kā tās ietekmē darbinieku piesaistīšanu un noturēšanu uzņēmumā?

 

Daudzi uzņēmumi saskaras ar to, ka daudz grūtāk kļūst atrast aizvietotāju mērķtiecīgam un pārliecinātam darbiniekam, kas aiziet no darba. Aizvien vairāk ir jādomā, kā piesaistīt un noturēt labākos darbiniekus, veiksmīgi konkurējot ar citiem uzņēmumiem tirgū. Ikvienam uzņēmumam ir svarīgi atrast līdzsvaru starp iekšējām un ārējām aktivitātēm tirgū - esošo darbinieku noturēšanu uzņēmumā, viņu motivēšanu un aktīvu darba devēja tēla veidošanu sabiedrībā. Prezentācijas pamatā bija TNS Latvia veiktie darbinieku piesaistības, darba devēja tēla un citi ar nodarbinātību saistīti pētījumi. Lektores sniedza ieskatu šādos jautājumos - Ar ko Latvijas darba devēji izceļas darbinieku skatījumā? Kam darba devēji nepievērš vajadzīgo uzmanību? Kas būtu jāpilnveido, lai darbinieki kļūtu mērķtiecīgāki un pārliecinātāki? Kādi ir raksturīgākie darbinieku piesaistību veicinošie elementi? Kāda loma ir darbinieku pārliecībai un mērķtiecībai, veidojot darba devēja tēlu sabiedrībā? Kāda ir personiskās komunikācijas loma darba devēja tēla veidošanā?

 

Arī Jums piedāvājam iepazīties ar lekcijas galvenajām atziņām ŠEIT!

 

Radošās izcilības festivāls ADwards

 

Savukārt no 11. līdz 13. martam, norisinājās jau trešais Latvian Art Directors Club rīkotais radošās izcilības festivāls ADwards , kurā par balvām cīnījās Latvijas radošie talanti un kuru atbalstījām arī mēs. TNS Latvia speciālbalvu SOCIĀLAJĀ KATEGORIJĀ saņēma CSDD pasūtītā sociālā reklāma "Orgānu donori", kuras autori ir reklāmas aģentūras MOOZ! radošais kolektīvs.  ADwards ietvaros notika arī radošo lekciju un semināru diena, kurā ar lekciju "Skaitļu šarādes" par patērētāju vērtībām uzstājās TNS Latvia vecākā projektu direktore Diāna Grencmane. Par vērtību tēmu ir arī Diānas raksts šajā TNSab numurā.

 

Lai dzīvespriecīgs un dinamiskiem notikumiem bagāts pavasaris!

 

Laura Briča

TNS Latvia mārketinga vadītāja
t 67 096 300
e laura.brica@tns.lv© 2022 TNS Latvia | Autortiesības