Īsumā par visu


Pētījumu industrija
   Inovācijas mediju pētījumos
   Kas notiek Latvijā?


Mediju pētījumi
   Reklāmas tirgus
   Uzziņu pakalpojumu lietošana


Mārketinga pētījumi
   Brīvais laiks
   Latvijas darba tirgus
   Klientu apkalpošanas indekss


Sociālie pētījumi
   Jāņu svinēšana
   Vai esam laimīgi?


Tehnoloģijas & risinājumi
   Darba devēju pētījums
   Kvalitatīvās pētījumu metodes
   Personālmetri


Paralēlā darbība
   Paralēlā darbība


Arhīvs


www.tns.lv


Paralēlā darbība

 

06.2007. Pavisam nesen, no 8.jūnija līdz 10.jūnijam Kuldīgas rajona atpūtas kompleksā "Nabīte" notika jau 13. Masu mediju sporta spēles, kurās piedalījās arī TNS Latvia komanda. Šogad sporta spēļu tematika bija kosmoss, un TNS Latvia sabiedrotais sporta spēļu laikā bija Diona - viens no daudzajiem Saturna pavadoņiem. Dionas ietekme izrādījās veiksmīga, jo mums izdevās iegūt godpilno 26.vietu.

 

TNS Latvia aktīvi piedalījās gan komandu sacensībās - futbolā, volejbolā, strītbolā, hokejā, virves vilkšanā, tautas bumbā un stafetē - gan arī daudzajās sportiski atraktīvajās individuālajās sacensībās. Vislabākos rezultātus mums izdevās sasniegt virves vilkšanā, kur mūsu virves vilcēju komanda pierādīja, ka galvenais ir komandas vienotība un smalki izstrādāta taktika.

 

Šogad pirmo reizi piedalījāmies Masu mediju sporta spēlēs, un jāsaka tās bija ļoti izdevušās - skaistā vieta Nabas ezera krastā, pozitīvie un sportiski noskaņotie cilvēki apkārt, draudzīgais sacensības gars un kopā pavadītais laiks ar kolēģiem, kā arī vienkārši saulainās dienas mūs visus motivēja gan jauniem darbiem ikdienā, gan sportiskām aktivitātēm ārpus darba.

 

Nobeigumā gribētu novēlēt visiem, lai vasarā izdodas gan labi pastrādāt, gan atpūsties. Tuvojas jau vasaras saulgrieži ar Līgo svētkiem, visgarāko un gaišāko nakti, ugunskuriem, garšīgiem Jāņu sieriem un alu. Lai jaukas un lustīgas Līgo un Jāņu svinības, lai svētki izdodas tieši tādi, kādus tos vēlaties!

 

Laura Briča

TNS Latvia mārketinga vadītāja
t 67 096 300
e laura.brica@tns.lv


© 2024 TNS Latvia | Autortiesības