Īsumā par visu


TNS Latvijā
   TNS 2006.gadā


Paralēlā darbība
   Konferences
   TNSab auditorija


Mediju pētījumi
   Jaunumi mediju pētījumos
   Mediju patēriņš
   Reklāmas tirgus


Mārketinga pētījumi
   Globālie zīmoli
   Attīstības iespējas nākotnē


Sociālie pētījumi
   Apmierinātība ar darbu
   Lieldienas


Tehnoloģijas & risinājumi
   FutureView™
   Ko vēlas patērētājs?
   Zīmola sniegums


Jaunie darbinieki
   Jaunie darbinieki


Arhīvs


www.tns.lvElektroniskā vēstneša Tavs Neredzamais Sabiedrotais lasītāju auditorijas apskats

03.2007. Cienījamie Tavs Neredzamais Sabiedrotais (TNSab) lasītāji, piedāvājam iepazīties ar 2006.gadā iznākušo TNSab numuru auditorijas rādītājiem, kas iegūti izmantojot TNS Metrix™ interneta auditorijas mērījuma sistēmu.

 

Ar TNS Metrix™ palīdzību mums ir iespēja analizēt TNSab popularitāti pēc kopējā lasītāju auditorijas lieluma, lasītāju aktivitāti pēc lasīto/caurskatīto rakstu skaita, kā arī uzzināt, cik daudz laika ir veltīts, lasot katru no mūsu izdevuma numuriem.

 

Tava Neredzamā Sabiedrotā lasītāju viedokļi

 

Elīna Ozoliņa

SIA Lattelecom mārketinga analīzes un plānošanas eksperts:

 

„Es diezgan regulāri pārlasu TNS Latvia izdevumu Tavs Neredzamais Sabiedrotais , kā arī pārskatu mājas lapā publicētos jaunumus. Ar lielāko interesi vienmēr izlasu sadaļu par mediju pētījumiem, kā arī sadaļu "Tehnoloģijas & Risinājumi". Lattelecom jau daudzus gadus sadarbojas ar TNS Latvia vairākos izpētes projektos, līdz ar to  vienmēr apskatu arī sadaļu par TNS Latvia darbiniekiem. Bieži vien darbā ir nepieciešams precizēt kādu atbalsta  informāciju lēmumu pieņemšanai, nereti tieši TNS Latvia mājaslapā izdodas atrast kādu nepieciešamo pavedienu.”

 

Jānis Jansons

SIA Inspired Communication mediju analītiķis

 

„TNS Latvia elektroniskais vēstnesis Tavs Neredzamais Sabiedrotais ir ļoti noderīgs, kad darbs ir saspringts un īsti nav laika, lai iedziļinātos aktuālākajos notikumos. Īsi un skaidri aprakstīti paši svarīgākie jaunumi, kas palīdz izprast gan TNS veikumu un turpmākas tendences, gan reklāmas tirgu kopumā.”

 

Ilze Slava

SIA Initiative/VIA pētījumu vadītāja

 

„Kopumā ir ļoti labi saņemt kopsavilkumus par to, kas notiek TNS Latvia. Jaunumu lapai Tavs Neredzamais Sabiedrotais ir patīkams un ērts dizains, kā arī to ir viegli lasīt! Noderīgs -  ja ir nepieciešams atrast patiešām kaut ko konkrētu, tad informācijas tajos ir par maz, bet vispār kopējās norādes, uz kuru virzienu tālāk meklēt noteikti var atrast!”

 

Zīmīgi, ka lasot jauno TNSab numuru, ļoti daudzi lasītāji ieskatās arī iepriekšējos numuros. Pirmais grafiks parāda kopējo apmeklējumu skaitu, kāds ir bijis katram no numuriem līdz pat šī gada martam. Tas nozīmē, ka TNSab tiek lasīts ne tikai numura iznākšanas dienā.

 

Pēc unikālo lasītāju skaita 11.TNSab jeb 2006.gada rudens numurs ir piesaistījis mazliet lielāku auditoriju nekā 12.TNSab numurs, kas iznāca 2006.gada ziemā. Rudenī vērojams nozīmīgs auditorijas piegums, salīdzinot ar pavasari un vasaru. Tātad mūsu jaunās ziņas, pētījumu risinājumi, plāni un idejas jums šķiet aktuālas, atsākot aktīvi darboties rudens periodā.

 

 

Savukārt pēc apskatīto lappušu skaita visvairāk šķirstītais ir 12.TNSab Ziemassvētku numurs - 3817 reizes pieprasīti raksti noteikti liecina par interesi, nevis Ziemassvētku noformējuma apskati.

 

 

Laiks, kas veltīts TNSab viena numura lasīšanai, palielinās.

 

 

TNSab auditoriju galvenokārt veido reklāmas un mediju nozarē strādājošie vadītāji, uzņēmumu īpašnieki, mārketinga vadītāji un speciālisti. Pateicamies visiem mūsu uzticīgajiem un jauniegūtajiem lasītājiem!

 


Brigita Zašne

TNS Latvia projektu vadītāja
t 67 096 300
e brigita.zasne@tns.lv


© 2022 TNS Latvia | Autortiesības