Īsumā par visu


TNS Latvijā
   TNS 2006.gadā


Paralēlā darbība
   Konferences
   TNSab auditorija


Mediju pētījumi
   Jaunumi mediju pētījumos
   Mediju patēriņš
   Reklāmas tirgus


Mārketinga pētījumi
   Globālie zīmoli
   Attīstības iespējas nākotnē


Sociālie pētījumi
   Apmierinātība ar darbu
   Lieldienas


Tehnoloģijas & risinājumi
   FutureView™
   Ko vēlas patērētājs?
   Zīmola sniegums


Jaunie darbinieki
   Jaunie darbinieki


Arhīvs


www.tns.lvJaunie darbinieki

03.2007. Iepazīstieties ar mūsu komandas darbinieku karjeras izaugsmi un jaunajiem spēkiem.

 

Andrejs Balodis
Ražošanas daļas Lauka darba departamenta vadītājs

 

TNS Latvia kolektīvam pievienojos 2006.gada rudenī, jo vēlējos izmantot savu iepriekš gūto pieredzi mediju pētījumu jomā – TNS Media Intelligence. Šobrīd turpinu savu attīstību Ražošanas un attīstības daļas Lauka darba departamenta vadītāja amatā. Varu droši teikt, ka man ir gods strādāt ar šajā nozarē pieredzējušu kolektīvu, kas ir vērtīgs bonuss jebkuram vadītājam. Viņu ieguldījums un pārliecība mani iedvesmo šo komandu virzīt tālākai darba pilnveidošanai un attīstībai.

 


Katrīna Lūse
Personāla atlases speciāliste

 

TNS Latvia strādāju kopš 2.janvāra, esmu personāla atlases speciāliste un rūpējos, lai uzņēmumam būtu daudz profesionālu intervētāju ar vēlmi strādāt pētījumu nozarē. Līdz vasarai plānoju iegūt maģistra grādu psiholoģijā Latvijas Universitātē, un pēc tam padziļināt savas zināšanas tieši cilvēkresursu vadības jomā. Dzīvē esmu priecīga par katru iespēju piedzīvot jaunus izaicinājumus un sasniegt izvirzītos mērķus. Zinu, ka nav nejaušu sakritību un tikšanos, tāpēc šobrīd mācos būt pati savas dzīves apstākļu un notikumu vadītāja. Brīvajā laikā labprāt atpūšos pie dabas, baudot klusumu un ļaujot ieplūst sevī skaistumam un mīlestībai, – tā ir mana ikdienas dzīvesprieka un smaida noslēpumainā formula.

 
Iveta Raubena
CAPI projektu koordinatore

Esmu ieguvusi bakalaura grādu psiholoģijā. Šobrīd tuvojas izskaņai maģistrantūras studijas personāla vadības specialitātē. Iedvesmu smeļos apmeklējot operu, teātri, lasot un klausoties dažāda stila mūziku. Vislielāko prieku sniedz mani dēli, kuri pat nomākušās dienās spēj radīt sauli.

 
Ilona Augustāne
Kvalitatīvo pētījumu un produktu testu koordinatore

 

TNS Latvia kolektīvam pievienojos 2007.gada janvārī. Mani darba pienākumi  ir koordinēt kvalitatīvo pētījumu lauka darba norisi, proti, fokusgrupas un produktu testus. Šobrīd studēju Latvijas Universitātē socioloģiju. Pirms tam esmu ieguvusi arī medicīnisko izglītību un kādu laiku strādāju  medicīnā. Brīvajos brīžos man patīk aktīvi atpūsties draugu lokā, labprāt aiziet uz teātri, palasīt kādu grāmatu un protams labi izgulēties! Viens no maniem dzīves moto: „Dāvini otram to, ko pats vēlies saņemt kā dāvanu.”

 Līga Aizkalniete
Analītiķe

 

Par sevi varu teikt tā - 5.57 pēdas gara, neprecējusies, bet aizņemta Ūdensmeita blondiem matiem un pelēkzilām acīm. Ciena neatkarību un brīvību. Tic ideāliem un dzīvo ar pārliecību, ka viss, kas notiek, notiek uz labu. Ir kaislīga Dona Kihota un Minhauzena piekritēja. Sapņotāja, kas raugās pasaulē bērna acīm, stāv uz zemes abām kājām un mācās to mākslu, kā ar skaitļiem pa labam. Savās darba gaitās turpina pilnveidoties iekš TNS Latvia draudzīgā kolektīva veicot analītiķa pienākumus.


© 2024 TNS Latvia | Autortiesības