Īsumā par visu


TNS Pasaulē
Nākotnes pētījumi
Elektronisko mediju pētījumi


Mediju pētījumi
Reklāmu reģistrs


Mārketinga pētījumi
Arēna Rīga
Auto tirgus
Kompāniju reitingi


Sociālie pētījumi
Eirobarometrs
Latvija līgo!


Tehnoloģijas & risinājumi
Jauna pētniecības metode


Jaunie darbinieki
Jaunie darbinieki


Arhīvs


www.tns.lvJaunie darbinieki

06.2006. Iepazīstieties ar mūsu komandas darbinieku karjeras izaugsmi un jaunajiem spēkiem.

Aija Dementjeva

"Labdien! Mani sauc Aija Dementjeva un es pārstāvu tirgus un marketinga pētījumu aģentūru TNS Latvia". Šāds, tikai mainoties vārdiem, pētījumu mērķiem, valodām, divdesmitbalsīgs bija manas ikdienas fons nu jau gandrīz četrus gadus. Šobrīd telefonintervētāju koordinatores amata pienākumus mainu pret jauniem izaicinājumiem projektu vadībā. Veicot jaunos pienākumus, man noteikti noderēs prasmes, kas gūtas atbildot uz intervētāju un respondentu uzdotajiem jautājumiem, analizējot lauka darba procesā radušās problēmsituācijas, kā arī Latvijas Universitātes socioloģijas maģistra studijās iegūtās zināšanas.

Un vēl, nopietni runājot, man patīk brīnīties. Tāda jautājoši pārsteigta reakcija uz lietām un procesiem ļauj tajos ieskatīties un tos novērtēt nedaudz dziļāk, piešķirot jau pašsaprotamām lietām neierastas īpašības un skaidrojumus. Tāpēc brīnīties mācījos un mācīšos. Nu, re – esmu izaugusi – nenobrīnīties!!!

Signe Hokonena

Darbu TNS Latvia uzsāku tālajā 2000. gadā mazumtirdzniecības pētījumu nodaļā. Nedaudz vēlāk kā asistente un analītiķe darbojos specializēto tirgus pētījumu jomā. Laiks nemanāmi skrien uz priekšu un dzīve piedāvā jaunas iespējas, tā arī es šobrīd lūkojos pretī jaunam izaicinājumam - darbam ar mediju auditorijas pētījumiem, kur lieti noderēs gan 6 gadu darba pieredze TNS Latvia, gan iegūtais bakalaura grāds ekonomikā.

Lai arī esmu pilsētas bērns, savu brīvo laiku nereti veltu orientēšanās sportam, kurš man ir tuvs ne tikai tādēļ, ka pēc grūtas darba dienas ofisā sniedz iespēju būt tuvāk dabai, bet arī analītiskas domāšanas nepieciešamības dēļ. Mans dzīves moto - cilvēkam, kurš zina, kurp viņš iet, pasaule pati paver ceļu!

Dzintra Bokta 

2004. gada rudenī sāku strādāt TNS Latvia par CATI intervētāju, apzvanot Latvijas iedzīvotājus un uzņēmējus. Šogad nolēmu pievienoties Media Intelligenc e projektam, kurā mans pienākums ir monitorēt ziņas preses izdevumos. Ārpus darba laika studēju finanses un grāmatvedību Biznesa augstskolā Turība. No darba un mācībām brīvajā audzinu divus brašus dēlus, kā arī kolekcionēju peles un žurkas. Uz doto brīdi manā kolekcijā ir viens dzīvs eksemplārs un apmēram 170 cilvēku darinātu dzīvnieciņu no visdažādākajiem materiāliem.
Jeļena Eņikova 

Es studēju Latvijas Universitātē Fizikas un Matemātikas fakultātē 4. kursā. Tuvākajā laikā plānoju iegūt matemātiķa statistiķa otrā līmeņa profesionālo augstāko izglītību. Nākotnē turpināšu mācības un gatavojos iegūt maģistra grādu .

Es aizraujos ar peldēšanu, vēderdejām un aktīvu dzīvesveidu. Esmu dzīvespriecīga, smaidīga, atsaucīga un man piemīt laba humora izjūta.

2005. gada pavasarī sāku strādāt par CATI intervētāju, no 2006. gada maija esmu TV reklāmu monitorētāja.


Jeļena Jepifanova

2003. gadā Rīgas Pedagoģijas un Izglītības vadības augstskolā ieguvu sociālo zinātņu bakalaura grādu psiholoģijā. Bet 2004. gadā ieguvu kvalifikāciju psihologa asistents. Domāju par mācībām maģistrantūrā, bet pagaidām atpūšos un pilnveidoju savas valodu zināšanas.

Vados pēc principa, ka nav nekas neiespējams. Ja cilvēks kaut ko ļoti grib sasniegt – viņš to sasniegs. Tikai pie tā ir jāpiestrādā, jo nekas nenotiek tāpat vien.

Uzskatu sevi par stipru cilvēku, kurš var sasniegt visu, ko iecerējis. Bet mani tuvinieki joko, vai es gadījumā neesmu auns pēc horoskopa? Uz ko es parasti atbildu, ka esmu ne tikai auns pēc zodiaka, bet piedzimu arī aitas gadā!

Pēc darba, kur cenšos strādāt ar maksimālu atdevi, nepieciešams atjaunot spēkus. Tādām nolūkam man kalpo sports, tikšanas ar draugiem, kopējie izbraucieni pie dabas un ceļošana. Bet dažreiz gribās arī vienkārši pasapņot, lasot kādu labu grāmatu. Jo tomēr dvēselē esmu nedaudz bērns un liela sapņotāja...

Lelde Krasnā

Esmu ieguvusi bakalaura grādu komunikācijas zinātnē, žurnālistikas specialitātē Rīgas Stradiņa universitātē. Līdz šim strādāju žurnālistikā, visbiežāk rakstīju par sociālajiem jautājumiem un problēmām. Man interesē sports un psiholoģija.

Anna Palsāne

Nupat esmu pievienojusies TNS Latvia reklāmas monitorētāju komandai. Arī mana iepriekšējā darba vieta bija saistīta ar reklāmu. Uzskatu, ka tas ir mans „profesijas lauciņš”, tādēļ man ir liels mērķis šajā sfērā iegūt akadēmiskās zināšanas.


© 2022 TNS Latvia | Autortiesības