Īsumā par visu


Lieldienas
Speciāli Lieldienām


TNS Latvijā
Paralēlā darbība


Mediju pētījumi
Reklāmas Reģistrs
Nacionālais Mediju Pētījums
Radio


Mārketinga pētījumi
Kvalitatīvie Pētījumi
Mazumtirdzniecība
Patēriņa pētījums
Telekomunikācijas


Sociālie pētījumi
Eurobarometer


Sveicieni
Sveicieni


Arhīvs


www.tns.lv 

04.2006. Pavisam nesen – 22. un 23. martā – norisinājās pirmais Latvian Art Directors Club rīkotais radošās izcilības festivāls ADwards , kurā par balvām cīnījās Latvijas radošie talanti un kuru atbalstījām arī mēs. Bet jau pavisam drīz – maija beigās – tiek plānota TNS Latvia konference, kurā iepazīstināsim savus sadarbības partnerus ar mūsu jaunākajiem projektiem.

Pirmais radošās izcilības festivāls ADwards noslēdzies

Pirmajā radošās izcilības festivālā ADwards TNS Latvia atbalstīja kategoriju SOCIĀLĀ REKLĀMA darbu grupā IDEJA.

Sociālā reklāma, atšķirībā no komercreklāmas, nesola tūlītēju labklājības līmeņa paaugstināšanos, vajadzību un vēlmju apmierinājumu. Sociālās reklāmas mērķis ir uzrunāt sabiedrību, uzrunāt indivīdu sirdsapziņu.

Tā kā ADwards nolūks ir izcelt tieši IDEJU, t. i., radošo ieceri, tās oriģinalitāti, tad pēc ilgām diskusijām TNS Latvia par oriģinālāko sociālas reklāmas ideju no pieciem pretendentiem atzina MOS tīkla kampaņu We’re in! , kuras autors ir Ēriks Šubrovskis no DDB Latvija . Vēlreiz apsveicam darba autoru un novēlam festivālam ilgu un spožu nākotni


We’re in!
, Ēriks Šubrovskis, DDB Latvija

TNS Latvia gatavo konferenci         

Par pētījumu nozīmi biznesa attīstībā šodien vairs neviens nav jāpārliecina. Drīzāk tirgus dalībnieki jānodrošina ar informāciju par esošo piedāvājumu un nākotnes iespējām. Attīstība pētniecības nozarē norisinās nepārtraukti, tiek ieviestas jaunas pētniecības metodoloģijas un radīti tirgus prasībām atbilstoši pētījumu projekti.

Maija beigās TNS Latvia rīkos konferenci, kurā iepazīstināsim tirgus dalībniekus un mūsu sadarbības partnerus ar TNS Latvia jaunākajiem pētniecības projektiem. Pašlaik norit sagatavošanās darbi konferencei un jau tuvākajā laikā informēsim par konferences programmu, norises laiku un vietu.

Darbīgu pavasari vēlot:
Santa Tima
mārketinga vadītāja
t 7096300
e santa.tima@tns.lv


© 2022 TNS Latvia | Autortiesības