Īsumā par visu


TNS Latvijā
Paralēlā darbība
Redaktores sleja


Pētījumu integrācija
Pētījumu integrācija


Mediju pētījumi
Reklāmas Reģistrs
TNS Metrix
TV metri


Mārketinga pētījumi
Finanasu monitors
Pētījumu metodes


Sociālie pētījumi
Dzīvošana Latvijā
IT uzņēmumos
Ziemassvētku virpulis


Jaunie darbinieki
Jaunie darbinieki


Sveicieni
Sveicieni


Arhīvs


www.tns.lv


„Tā dzīvokļa atslēga, kur nauda glabājas...”

12.2005. Ar Lielā kombinatora Ostapa Bendera teicienu “Visu kontrabandu taisa Odesā, Mazajā Arnautu ielā” un gabaliņu no madamas Petuhovas briljantiem TNS Latvia 8. decembrī aicināja klientus un sabiedrotos uz svinīgu vakaru un iejusties Ilfa un Petrova darba “12 krēsli” atmosfērā.

Pārvarot sniegputeni un pieveicot Akmens tiltu, viesi ieradās norises vietā Odesā, kur viņus sagaidīja “Bufet Šik modern”, restorāns “Ceit Not”, šaha klubs “Mat v dva hoda”, kā arī filmas “12 krēsli” filmēšanas grupa.

Atklājot vakaru, TNS Latvia vadītāji Ginta Krivma un Valters Sičevs sveica klātesošos, draugus, domubiedrus un citādi domājošos, bet sagatavoto referātu par to, kāda saistība ir starp 12 krēslos noslēptajiem briljantiem un uzņēmuma 12 gadu darbību Latvijā un vai vispār šāda saistība ir, kā arī uzņēmuma nākotnes plānu izklāstu atstāja citai reizei, tā vietā aicinot klātesošos izbaudīt vakaru.

“12 krēslu” režisors, pamanījis, ka daži filmas fragmenti ir nodiluši, bija nolēmis tos pārfilmēt. Tāpēc sanākušie viesi ar grima un rekvizītu palīdzību kļuva par aktieriem un iejutās Ostapa Bendera, Kisas, batjuškas, Elločkas un citu tēlu lomās, pārsteidzot publiku ar izcilu talantu un godam nopelnot titulu “Spilgtākā kino debija”.

Ostaps Benders, kura lomā bija iejuties Andris Freidenfelds, tautā plaši pazīstams kā Fredis, bija atradis krēslu, kurā paslēpti madamas Petuhovas briljanti, un bija gatavs tos izsolīt klātesošajiem. Sākotnējā cena bija visnotaļ pievilcīga – 12 santīmu –, un pēc saspringtas solīšanas krēslu par 50 latiem ieguva Microsoft Latvia pārstāvis Andrejs Siliņš.

Svinīgajā vakarā varēja ne tikai kļūt par aktieri, bet arī demonstrēt prāta asumu šaha klubā “Mat v dva hoda”. Šeit, klusas kaislības aizrauti, viesi mērojās spēkiem gan savā starpā, gan ar profesionālu šaha mākslas meistaru.

“Duhovoj orkestr – putj k kolektivnomu tvorcestvu”, apgalvo Ostaps Benders, un kopā ar grupu “Labvēlīgais Tips” gādāja par jautrām dejām.

Svinīgā vakara fotomirkļi ir apskatāmi šeit.


Paldies visiem klātesošajiem un uz tikšanos nākamgad!

Kontaktinformācija:

Santa Tima
TNS Latvia
mārketinga vadītāja
t 7096300
e santa.tima@tns.lv

 


© 2024 TNS Latvia | Autortiesības