Īsumā par visu


TNS Latvijā
Paralēlā darbība
Redaktores sleja


Pētījumu integrācija
Pētījumu integrācija


Mediju pētījumi
Reklāmas Reģistrs
TNS Metrix
TV metri


Mārketinga pētījumi
Finanasu monitors
Pētījumu metodes


Sociālie pētījumi
Dzīvošana Latvijā
IT uzņēmumos
Ziemassvētku virpulis


Jaunie darbinieki
Jaunie darbinieki


Sveicieni
Sveicieni


Arhīvs


www.tns.lv


 Jaunās tehnoloģijas TV auditorijas mērījumos

12.2005. Kā jau rakstījām Tava Neredzamā Sabiedrotā sestajā numurā, TNS Latvia papildus ir iegādājusies 100 jaunākās paaudzes TV metrus Mitronmeter .
http://www.tns.lv/newsletters/2005/06/?category=tns6&id=MP_TVM

Latvijā
ar katru gadu pieaug mājsaimniecību skaits, kurās ir satelītuztvērēji (no visām mājsaimniecībām, kurās ir vismaz viens televizors, 2004. gadā 5,7 % un 2005. gadā 7,2 % mājsaimniecību bija satelītuztvērēji), un arī vispārēja TV digitalizācija vairs nav aiz kalniem. Tādēļ TNS Latvia ar lepnumu var paziņot, ka Latvija ir pirmā Baltijas valsts, kurā ir sākts mērīt arī digitālā signāla TV kanālu auditorijas.

Lai nomērītu digitālā TV signāla kanāla auditoriju, ir nepieciešama papildu tehnoloģiska ierīce Frame Grabber , kura tiek ievietota Mitronmeter TV metrā. Līdz šim TV metrs spēja atpazīt kanālus pēc frekvencēm, taču digitālajam signālam uz vienas frekvences var būt līdz pat 6 dažādiem kanāliem. Lai spētu izšķirt šos kanālus, ir nepieciešama ierīce Frame Grabber . Frame Grabber primārā kanālu atpazīšanas metode ir videosignāla apstrāde. Meklējot pārraidītajā bildē speciālus identifikatorus un citu papildu informāciju, FrameGrabber atpazīst tobrīd skatīto kanālu.

Šā gada 1. decembrī TNS Latvia TV auditorijas pētījuma panelī bija uzstādīti 355 TV Metri 296 mājsaimniecībās visā Latvijā, tādējādi sasniedzot 855 respondentu lielu izlasi. No 81 uzstādītā Mitronmetra 10 bija uzstādīti ar papildu tehnoloģisko ierīci Frame Grabber , lai spētu nomērīt digitālā TV signāla kanālu auditorijas.

Kontaktinformācija:
Mārtiņš Traubergs
TNS Latvia
projektu vadītājs
t 7096300
e martins.traubergs@tns.lv

 


© 2024 TNS Latvia | Autortiesības