Īsumā par visu


TNS Latvijā
Paralēlā darbība
Redaktores sleja


Pētījumu integrācija
Pētījumu integrācija


Mediju pētījumi
Reklāmas Reģistrs
TNS Metrix
TV metri


Mārketinga pētījumi
Finanasu monitors
Pētījumu metodes


Sociālie pētījumi
Dzīvošana Latvijā
IT uzņēmumos
Ziemassvētku virpulis


Jaunie darbinieki
Jaunie darbinieki


Sveicieni
Sveicieni


Arhīvs


www.tns.lv


TNS Latvia Baltijā piedāvā jaunu produktu – TNS Metrix

12.2005. Kopš šī gada novembra TNS Latvia Interneta lapu auditorijas uzskaitei piedāvā jaunu produktu – neatkarīgu un starptautiski atzītu Interneta auditorijas uzskaites sistēmu – TNS Metrix . Mērījuma pamatā ir elektroniskā lapu apmeklētāju uzskaite – katrā no uzskaitītajām lapām tiek ievietots speciāls kods, kas nodrošina to, ka atverot katru lapu tiek nosūtīts pieprasījums uz TNS serveriem, kas iegrāmato katru atvērto lapu. TNS Metrix ir izstrādāts Japānas IT risinājumu kompānijā Bluemetrix.

TNS Metrix papildina ar detalizētu katras lappuses apskatīšanas skaitu, vidējo apskates ilgumu un citiem parametriem jau esošo TNS Latvia Interneta auditorijas uzskaites aptauju Nacionālais Mediju pētījums: Internets (e-Ratings) , kura sniedz informāciju par Interneta portālu auditorijas demogrāfisko raksturojumu. Kā rezultātā ir iespēja detalizētāk analizēt Interneta medijus ne tikai kvalitatīvā (demogrāfiskā), bet arī kvantitatīvā griezumā.

1. attēls. Meklēšanas serveros biežāk lietotās frāzes www.tns.lv lapai.

 

Interneta auditorijas uzskaitē TNS Metrix ievieš šādas jaunas iespējas/analīzes parametrus:
- apskatīto lappušu skaits, tai skaitā dažādās portālu apakšsadaļās;
- lietotāju skaita un apskates reižu uzskaite dažādos laika griezumos – nedēļa, diena, stundas utt.
- meklēšanas serveros biežāk lietotie atslēgas vārdi, kas ir „atveduši” apmeklētājus uz mērāmo lapu (piemēru skat. 1. attēlā);
- lapu apskates sesiju skaits (sesija tiek uzskatīta kā portālu lapu apskate līdz brīdim, kad pārlūkprogramma tiek aizvērta vai lietotājs atver citu portālu);
- lapu apskates ilgums.

TNS Metrix nodrošina ar ikdienā nepieciešamo informāciju:
- mājas lapu īpašniekus, kas vēlas detalizētu savas auditorijas uzskaiti un analīzi;
- Interneta reklāmas pārdevējus, kam nepieciešams uzticams un neatkarīgs trešās-puses Interneta auditorijas mērījums.

Šobrīd TNS Metrix ir Interneta auditorijas mērīšanas standarts Somijā, Dānijā un Norvēģijā, kā arī virknē citu valstu notiek šīs sistēmas ieviešana. Šajās valstīs TNS Metrix tiek lietots vairāk kā 250 portālu mērīšanai un TNS Metrix ir ieguvis gan IAB (Interactive Advertising Bureau) akceptu, gan darbojas saskaņā ar tirgus izpētes standartiem, ko nosaka ESOMAR . TNS serveru parks nodrošina garantētu uzskaites sistēmas darbību neatkarīgi no mērāmo lappušu skaita.

TNS LatviaTNS grupas pārstāvim Latvijā ir iespēja piedāvāt šo pakalpojumu gan Latvijā, gan Baltijā, gan arī citās TNS pārstāvētajās valstīs.

Un visbeidzot – arī jums ir iespēja izmēģināt TNS Metrix – bezmaksas testa režīmā un pārliecināties par mērīšanas sistēmas darbību un analīzes rezultātiem. Lai pieteiktu Interneta lappusi vai portālu TNS Metrix testam rakstiet: janis.krauklis@tns.lv vai tnsmetrix@tns.lv .

Kontaktinformācija:

Jānis Krauklis
TNS Latvia
projektu vadītājs
t 7096300
e janis.krauklis@tns.lv

 


© 2024 TNS Latvia | Autortiesības