Īsumā par visu
TNS pasaulē
>> TNS Pasaulē
TNS Latvijā
>> TNSab auditorija
Mediju pētījumi
>> Adex
>> Media Intelligence
Mārketinga pētījumi
>> FGD
>> Pētījumu sagatavošana
>> Mazumtirdznieciba
Sociālie pētījumi
>> Eurobarometer
>> Valsts sektors
Jaunie darbinieki
>> Jaunie darbinieki
Sveicieni
>> Sveicieni

Tavs Neredzamais Sabiedrotais auditorija 

09.2005. Labdien cienītās „Tavs Neredzamais Sabiedrotais” (TNSAb) lasītājas un godātie lasītāji. Šis ir jau septītais TNSAb numurs, kurā, tāpat kā iepriekšējos, iepazīstinām ar jaunumiem TNS Latvia pakalpojumu klāstā, ieskicējam attīstības tendences pētījumu nozarē un cenšamies iepriecināt Jūs - lasītājus ar dažnedažādu informāciju un dzīvespriecīgu izskatu. Taču apzinamies, ka, lai piesaistītu lasītāju uzmanību,  nepieciešams rūpīgi pārdomāt saturu, informācijas izklāsta formu utt., tādēļ šoreiz vēlamies uzklausīt arī jūsu domas – aptaujas formā.

Taču pirms pāriet pie aptaujas – piedāvājam iepazīties ar pāris faktiem – nu jau iznākušo TNSAb numuru lasīšanas statistiku (balstoties uz TNS Latvia iekšējo uzskaites sistēmu un TNS izstrādāto Interneta auditorijas uzskaites sistēmu TNS Metrix ).

Vislielākais unikālo lasītāju skaits bijis tieši 2005. gada aprīļa numuram (#5) – iznākšanas pirmajā mēnesī to lasījuši 755 lasītāji, kopumā apskatot 4186 lapas, jeb vidēji 5,5 rakstus katrs.

Un visbeidzot atskatoties uz kopējo izdevuma „Tavs Neredzamais Sabiedrotais” lasīšanas ilgumu jāsecina, ka pirmie numuri piesaistījuši lasītāju uzmanību ilgāku laika posmu – vidēji 8 minūtes, savukārt Aprīļa (#5) un Jūlija (#6) – vidēji 5 minūtes.


Savukārt analizējot TNSAb auditoriju jāsecina, ka to galvenokārt veido reklāmas un mediju nozarē strādājošie speciālisti, vadītāji un uzņēmumu īpašnieki.

Jānis Krauklis
TNS Latvia
projektu vadītājs
t 7096303
e janis.krauklis@tns.lv
Ilze Broka
TNS Latvia
sabiedrisko attiecību koordinatore
t 7096303
e ilze.broka@tns.lv


 


© 2022 TNS Latvia | Autortiesības