Īsumā par visu
TNS pasaulē
>> TNS Pasaulē
TNS Latvijā
>> TNSab auditorija
Mediju pētījumi
>> Adex
>> Media Intelligence
Mārketinga pētījumi
>> FGD
>> Pētījumu sagatavošana
>> Mazumtirdznieciba
Sociālie pētījumi
>> Eurobarometer
>> Valsts sektors
Jaunie darbinieki
>> Jaunie darbinieki
Sveicieni
>> Sveicieni

TNS Latvia kolektīvam pievienojušies jauni speciālisti.

09.2005. Pateicoties TNS Latvia aktīvai darbībai un pieaugot piedāvāto pakalpojumu klāstam un apjomiem, mūsu kolektīvam pievienojušies jauni papildspēki. Kas viņi ir un kā varētu izpausties TNS Latvia, lai pastāsta par sevi paši.

Reinis Lazda, TNS Latvia projektu vadītājs:

Pētījumi ir mana sirdslieta, tādēļ nav brīnums, ka atrodos TNS . Vērtīgu pieredzi mārketinga pētījumos esmu ieguvis, iepriekš strādājot “Data servisā”. Kopumā sevi varu raksturot kā analītisku personību – man patīk saskatīt kopsakarības, cēloņus un no tiem izrietošās redzamās un vēl neredzamās sekas.
Jāpiebilst, ka iegūtā izglītība psiholoģijā ļauj man paskatīties uz pētījumiem nedaudz no cita skatpunkta.

 

 

Jolanta Krišāne, TNS Latvia projektu vadītāja: 

Kopš 2005. gada 15. augusta esmu TNS Latvia projektu vadītāja. Jau iepriekš mans darbs un intereses gandrīz 5 gadus ir bijuši saistīti ar dažādu socioloģisku pētījumu veikšanu – galvenokārt piedalījos sociālpolitiska rakstura pētījumu veikšanā.

Papildu padziļinātajām akadēmiskajām zinībām par sabiedrības uzbūvi, kas tika iegūtas Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātē, kur saņēmu socioloģijas maģistra diplomu, varu lepoties arī ar dziļām un stabilām zināšanām matemātikā, kas tika iegūtas, studējot matemātiku. Šīs eksaktās zinātnes padziļināta izpratne iemācīja man saprast un izmantot sarežģītas matemātiskās metodes socioloģiskos pētījumos.

Uzskatu, ka augstražīgs un kvalitatīvs darbs ir iespējams tikai tad, ja darbinieks var labi atpūsties brīvajā laikā. Tādēļ lielu uzmanību veltu aktīvai atpūtai. Man ļoti patīk ceļot, iepazīt dažādas valstis, izprast šo valstu iedzīvotāju dzīves uztveri un uzzināt par garīgajām vērtībām. Tā šogad atvaļinājumu veltīju karstasinīgās Spānijas iepazīšanai, apceļojot Katalonijas novadu. Īsākus atpūtas brīžus veltu literatūrai, teātrim, kino un draugiem, kā arī neaizmirstu par regulārām sportiskām aktivitātēm.

Ance Bigača, TNS Latvia sekretāre


Mana dzimtā pilsēta ir Ikšķile, bet jau dažus gadus pamatā uzturos Rīgā. Mācījos gan Ikšķilē, gan Ogres ģimnāzijā, bet šobrīd gudrības iegūstu Latvijas Policijas akadēmijā.
Brīvajā laikā priekšroku dodu aktīvai atpūtai – braucu ar riteni gar Daugavas gleznaino krastu, vasarā spēlēju volejbolu un frīsbiju. Jau padsmit gadus mans vaļasprieks ir handbols – dažreiz spēlēju arī Latvijas Sporta Pedagoģiskās Akadēmijas komandā, bet ar katru gadu jau retāk un retāk.
Citiem iesaku vairāk smaidīt un priecāties par dzīvi, lai kāda tā nebūtu!

 
Madara Zvaigznīte, TNS Latvia sekretāre
:  

Mana dzimtā puse ir Skrīveri jeb Zaļā zeme, kur patiešām gaiss smaržo savādāk. Nu jau ceturto gadu dzīvoju Rīgā. Esmu ieguvusi viesnīcu servisa speciālistes diplomu un ceru mācīties arī turpmāk! Vislielāko prieku dzīvē man sniedz ģimene un mans dēliņš, kurš vēl tikai iepazīst šo pasauli. Piekrītu domai, ka zaudēta diena ir tā, kurā ne reizi neesi smējies. TNS Latvia sāku strādāt pavisam nesen – esmu sekretāre. Mana aizraušanās ir mūzika, tādēļ vislabāk relaksējos, uzspēlējot klavieres, jo “mūzika ir jūtu valoda: skaņas ir skanošas jūtas, kas tiek nodotas citiem”.

 Inga Zdanoviča, TNS Latvia TV monitorētāja
 : 

 Es esmu... Es esmu cilvēks, sieviete, meita, māsa, mazmeita, darbiniece, studente un vēl... Un man patīk būt!!! Patīk būt uz šīs planētas, šajā vietā un brīdī, pavadīt laiku kopā ar cilvēkiem, kas man ir apkārt, un ļauties visam, kas ar mani notiek. Man patīk mācīties... lai cik tas dīvaini arī kādam neliktos. Tad nu es to arī daru. Visur – uz ielas, esot kopā ar ģimeni, draugiem, Latvijas Universitātē un, protams, arī šeit.
Kāpēc es esmu šeit? Lai iemācītos to, ko vēl nezinu. Kāpēc tieši šeit? Jo mediji un mārketings man ir pilnīgi sveša joma un, kas ir būtiski, mani arī interesē.
Un vakaros, kad pārnāku mājās, man patīk skaitīt zvaigznes vai vērot mākoņus... Dzīve ir brīnums, un man patīk tajā piedalīties!Nairida Sološčenko, TNS Latvia TV monitorētāja
 : 

 Esmu 32 gadus jauna LPA neklātienes studente, brīnišķīgas meitiņas mamma un domāju, ka man dzīvē ļoti veicas. Nolemjot pamēģināt ko jaunu un interesantu, esmu nokļuvusi brīnišķīgā reklāmas pētnieku vidē. Brīvo laiku patīk pavadīt ceļojot, lasot, kā arī atpūšoties brīvā dabā. 
Mans dzīves moto ir: " Dzīve ir pārsteigumu virkne. ( Emersons)"


 


© 2022 TNS Latvia | Autortiesības