Īsumā par visu
TNS Latvijā
>> Paralēlā darbība
>> Redaktores sleja
>> TNS Latvija - divi vienā
Mediju pētījumi
>> Reklāmu reģistrs
>> TV metri
Marketinga pētījumi
>> Bankas
>> IT uzņēmumos
>> Mazumtirdzniecība
>> Semiometrija
>> Telekomunikācijas
>> Zīmoli
Sociālie pētījumi
>> Eurobarometer
>> Sociālie tīkli
Sabiedriskās attiecības
>> PR un kvalitatīvie pētījumi
>> Sabiedriskās attiecības
Sveicieni
>> Sveicieni

Paralēlā darbība

06.2005. Pavadīta visgarākā diena, visīsākā nakts, klāt atvaļinājumu laiks. Tas nozīmē tikai vienu – līdz šim ir krietni pastrādāts un jākrāj spēki turpmākajiem darbiem.

20. maijā notika TNS Latvia  rīkotā konference reklāmas, kreatīvo un mediju aģentūru pārstāvjiem “No idejas līdz lojālam patērētājam”, kurā tika iekļauta tikai neliela daļa no mūsu piedāvāto iespēju klāsta. Konferencē parādījām, kā piekļūt “melnajai kastei” patērētāju prātos, kā arī stāstījām par vairākām pētniecības metodēm, kas atklāj patērētāju uzvedību, vērtības, dzīvesstilu un produktu lietošanas paradumus. Mūsu kolēģis Udo Sladeks no TNS Infratest Vācijā dalījās pieredzē un iepazīstināja ar reklāmas efektivitātes pētījumiem.

Mēs, TNS Latvia kolektīvs, esam patiesi gandarīti par atsaucību – konferencē piedalījās 70 dalībnieki no 21 aģentūras. Esam saņēmuši labus ieteikumus turpmākām konferencēm, par ko īpašs paldies!

Arī turpmāk mēs strādāsim, lai iepazīstinātu Jūs ar pētniecības pasaules niansēm un tās pavērtajām iespējām, un piedāvāsim ne tikai mūsu, bet arī globālā TNS tīkla vadošo speciālistu lekcijas. Tuvākā lekcija notiks jau augustā starptautiskā reklāmas festivāla Golden Hammer 2005 laikā, kur savā pieredzē dalīsies TNS Infratest Semiometrijas centra vadītājs Andre Petras no Vācijas.

Gribu vērst Jūsu uzmanību uz to, ka TNS Latvia mājas lapa ir ieguvusi jaunu seju. Papildus informācijai par mūsu veiktajiem pētījumiem turpmāk atradīsiet arī aktuālās vakances gan TNS Latvia, gan TNS globālajā tīklā.  Apakšadaļā "Komanda" varat iepazīt mūs vaigā. Aicinu Jūs ielūkoties šeit: www.tns.lv

Savu viedokli un ierosinājumus lapas pilnveidošanai Jūsu ērtībām, lūdzu, sūtiet uz santa.tima@tns.lv

Karstu un piedzīvojumiem bagātu vasaru vēlot,

Santa Tima
TNS Latvia
mārketinga vadītāja
t  7096303
e santa.tima@tns.lv


 


© 2022 TNS Latvia | Autortiesības