TNS Pasaulē
>> 2004. gads
TNS Latvijā
>> TNS Latvijā
>> TNS Universitāte
Mediju pētījumi
>> Media Intelligence
>> Internets
>> Programmas TV kanālos
>> Reklāmu reģistrs
Marketinga pētījumi
>> Semiometrija
>> Kosmētika
>> Mazumtirdzniecība
>> Zīmoli
>> Apdrošināšana
>> Kredīti
Sociālie pētījumi
Jaunie darbinieki
>> Jaunie darbinieki
Tehnoloģiskie risinājumi
>> Galileo
Sveicieni
>> Sveicieni

TNS Universitāte Lisabonā

04.2005. No 28. februāra līdz 4. martam Lisabonā notika kārtējā TNS Universitāte , kurā piedalījās vairāk nekā 190 TNS grupas darbinieku no vairāk nekā 30 Eiropas, Āfrikas un Tuvo Austrumu valstīm. Darbinieki varēja pilnveidot savas zināšanas par dažādiem TNS grupas biznesa risinājumiem, kā arī apgūt jaunas pētnieciskās metodes.

Pavisam tika piedāvātas 20 dažādas apmācību programmas, kuras pasniedza šo metožu vadošie eksperti un autori no Vācijas, Anglijas, Austrālijas, Dienvidāfrikas un citām pasaules valstīm.

No TNS Baltijas Datu nama TNS Universitātē šajā reizē piedalījās divas projektu vadītājas: Ilze Kronberga un Signe Kaņējeva.

Ilze Kronberga papildināja savas zināšanas par klientiem jau pazīstamo un pētniecībā plaši izmantoto metodi Conversion ModelTM un apguva jaunizstrādātu programmu OptimaTM, kas ir kompleksa pieeja tirgus struktūras izpratnei un atbild uz jautājumiem par to, kā un kādēļ attiecīgais tirgus veidojas.

Signe Kaņējeva apguva vairākus TRI*MTM biznesa risinājumus uzņēmumā iesaistīto pušu attiecību monitoringam un vadīšanai: TRI*M Employee Commitment , TRI*M Customer Retention un TRI*M Corporate Reputation .

TNS Universitāte Lisabonā bija ne tikai laba iespēja apgūt jaunas zināšanas un prasmes, bet arī lieliska vide informācijas, ideju un viedokļu apmaiņai ar kolēģiem no citām valstīm. Ļoti jauks bija neformālais vakars kultūras centrā  - el Centro Cultural de Belém , kuru organizēja TNS grupas pārstāvji Portugālē – TNS Euroteste . Tajā tika piedāvāti īsti portugāļu ēdieni nacionālās fado mūzikas pavadījumā. - el Centro Cultural de Belém atrodas ļoti skaistā un vēsturiskā vietā – Tagus upes krastā, netālu no torņa  - Torre de Bele un Hieronimos klostera.

TNS Universitāte Lisabonā bija lieliska iespēja kaut nedaudz gūt ieskatu par vienu no skaistākajām Eiropas galvaspilsētām Lisabonu, tās vēsturi, kultūru, arhitektūru un nacionālo virtuvi.

 

 

Kontaktinformācija:
Signe Kaņejeva,
TNS Baltijas Datu Nams
Tālrunis: 7096300
E-pasts: signe.kanejeva@tns.lv


 


© 2022 TNS Latvia | Autortiesības