Īsumā par visu

 Ziemassvētku sleja

 TNS informācija

 > Darbinieki

 > Latvijā

 > Pasaulē

 Mediju pētījumi

 > Biznesa Omnibuss

 > Prese

 > Radio

 > Reklāma

 Marketinga pētījumi

 > Auto

 > Bankas

 > Farmācija

 > Medicīna

 > Telekomunikācijas

 > Tīņi stāsta

 > TRIM

 Sociālie pētījumi

 > ES

 > Leonardo da Vinci

 Tehnoloģijas &
 Risinājumi


 Eksperimentālā datu
 virtuvīte

 

Leonardo da Vinci...

Dace DanceTNS Baltijas Datu nams sadarbībā ar Profesionālās izglītības attīstības aģentūru un Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministriju veicis kvalitatīvo pētījumu par Eiropas Savienības Leonardo da Vinci mobilitātes projektu ietekmi Latvijā.

Pētījuma mērķis bija apkopot veiksmīgākos projektu darbības piemērus un sniegt rekomendācijas projektu īstenotāju atbalsta pasākumiem.

Pēc pētījuma Profesionālās izglītības aģentūra sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju pirmo reizi organizēja Leonardo da Vinci mobilitātes jeb prakses un pieredzes apmaiņas projektu kvalitātes balvas konkursu “Spārni 2004”. Konkursa balvu pasniegšanas pasākumā tika prezentēti TNS Baltijas Datu nama veiktā pētījuma rezultāti, kas ir publicēti un pieejami visiem interesentiem.

TNS Baltijas Datu namam bija patiess gods veikt tik nozīmīgu pētījumu izglītības jomā, kas palīdz projektu dalībniekiem skaidrāk saskatīt ieguvumus no mobilitātes projektiem un, iespējams, kādu pat iedrošina pirmo reizi piedalīties Leonardo da Vinci mobilitātes projektos.

Lai mums apkārt ir izglītoti un interesanti cilvēki!

Dace Dance
TNS Baltijas Datu nams
Tālrunis: 7096300
E-pasts: dace.dance@tns.lv