Īsumā par visu

 Ziemassvētku sleja

 TNS informācija

 > Darbinieki

 > Latvijā

 > Pasaulē

 Mediju pētījumi

 > Biznesa Omnibuss

 > Prese

 > Radio

 > Reklāma

 Marketinga pētījumi

 > Auto

 > Bankas

 > Farmācija

 > Medicīna

 > Telekomunikācijas

 > Tīņi stāsta

 > TRIM

 Sociālie pētījumi

 > ES

 > Leonardo da Vinci

 Tehnoloģijas &
 Risinājumi


 Eksperimentālā datu
 virtuvīte

 

TNS kolektīvs

Divreiz vienā un tajā pašā upē neiekāpsi – tā senie grieķi par laika plūdumu...
Laiks, kas atnāk, nav ne slikts, ne labs, ne jauns, ne vecs, tas ir citāds....
Arī TNS upē cits plūdums, līdz ar jaunu projektu uzsākšanu un jau esošo attīstīšanu, TNS BMF un TNS Baltijas Datu namā ienākuši un darbu uzsākuši jauni darbinieki. Lai viņi paši pastāsta par sevi:

Ilze KronbergaIlze Kronberga

Mani sauc Ilze Kronberga, un pēc neilga pārtraukuma esmu atgriezusies TNS Baltijas Datu nama Projektu vadības nodaļā. Kaut arī manā bagāžā ir maģistra grāds socioloģijā – visnotaļ akadēmiska lieta, – pēc būtības esmu praktiķe, jo mani ļoti interesē tieši pētījuma process – no anketas izstrādes līdz pat punktam aiz pēdējā teikuma kopsavilkumā.

Bez praktiskās socioloģijas manā dzīvē ir vēl viena liela kaislība – dejošana. Dejoju jau kopš triju gadu vecuma un nu jau desmito gadu esmu tautas deju ansambļa “Dardedze” mākslinieciskā vadītāja. Bet vispār man ļoti patīk atvērti, smaidīgi cilvēki, Mežaparks, tēja ar pienu... Un vēl... Es nekādi nevaru sagaidīt, kad iestāsies mūžīgā vasara.

Loreta SlavinskaLoreta Slavinska

Esmu 19 gadus veca. Mācos LU Sociālo zinātņu fakultātē komunikācijas zinātnes. Nu jau mēnesi esmu nostrādājusi TNS BMF par televīzijas monitorētāju. Brīvo laiku pavadu dažādi: snovoju, braucu ar riteni, vasarās šad tad uzspēlēju arī futbolu. Interesē māksla un mūzika.


 

 

Signe KaņējevaSigne Kaņējeva

Esmu beigusi Latvijas Universitātes Socioloģijas katedru, kur esmu ieguvusi gan bakalaura, gan maģistra grādu socioloģijā.

Kopš septembra TNS Baltijas Datu namā esmu projektu vadītāja. Lai gan šeit strādāju salīdzinoši neilgu laiku, esmu vadījusi dažādus socioloģisko pētījumu projektus gandrīz piecus gadus (neskaitot studiju laikā vadītos projektus). Līdz šim galvenokārt veicu sociālekonomiska un sociālpolitiska rakstura pētījumus, kā arī tirgus pētījumus. Man ir pieredze visdažādāko mērķgrupu aptaujāšanā – sākot ar Latvijas iedzīvotājiem, beidzot ar skolniekiem, studentiem, ārstiem, uzņēmējiem u.c. grupām. Šajos pētījumos izmantotās metodes bija visdažādākās – gan kvantitatīvās, gan kvalitatīvās, gan abas metodes kopā.

Man ir pieredze arī lektora darbā – divus gadus esmu pasniegusi kursu “Socioloģijas klasiskā teorija” Rīgas Stradiņa universitātē. Papildu darbam esmu iesaistījusies arī atsevišķos projektos (piemēram, Sorosa fonda finansētajos), un darba rezultātā ir tapušas publikācijas par izglītības, politikas u. c. jautājumiem. TNS Baltijas Datu namā ceru izmantot savas zināšanas un pieredzi, kā arī iegūt jaunas prasmes, strādājot starptautiskā uzņēmumā.

Brīvajā laikā man ļoti patīk ceļot – esmu pabijusi gandrīz visās Eiropas valstīs, lielāko daļu no tām apmeklēju, ceļojot ar automašīnu līdz Portugālei un atpakaļ un brauciena laikā pieveicu vairāk nekā 10000 km, un apmeklēju vairāk nekā 10 valstis. Pēdējos trīs gadus vairāk ceļoju pa Latviju, jo tālākus braucienus esmu atlikusi līdz brīdim, kamēr nedaudz paaugsies abi mani mīļie puikas – Kristaps un Patriks.

Viktors MolodavčenkoViktors Molodavčenko

Viss sākās 1982. gadā. Nedaudz vēlāk dzīve Rīgā mani ierāva datortehnikas pasaulē. Un tagad esmu saistījis savu nākotni ar TNS Baltijas Datu nams. Ik pa laikam paraustu stīgas savai ģitārai, nofotografēju kādu kadru, braucu ar auto, piezvanu draugiem.
Peace forever...

 Ne tikai jauni darbinieki meklē iespēju sevi pierādīt darbos TNS, arī esošie izmēģina spēkus jaunos amatos:


MiksMārtiņš Traubergs – Miks

Miks! :o) Vienkārši Miks! :o) Tā viņu neoficiāli dēvē jau kopš mazotnes. Kad bērnībā viņš atdarināja Emīlu un viņa nedarbus, viņa oficiālais vārds bija pārāk garš, lai apsauktu. Tāpēc māmiņa sauca: “Mik!” Skolas gados viņš ieguva iesauku Mikiņš un pat skolotājas viņu tā dēvēja, tāpēc aicinu arī Tevi, Tava Neredzamā Sabiedrotā lasītāj, viņu neoficiāli saukt par Miku, vienkārši Miku. Pie sienas viņam ierāmēti karājas pagaidām tikai divi diplomi: Ķekavas mūzikas skolas - specialitātē klarnetists un sociālo zinātņu bakalaura grāds starptautiskajās ekonomiskajās attiecībās. Taču viņš ļoti cer, ka nākamgad tiem pievienosies maģistra grāds tirgvedības pētīšanā. Tieši pirms četriem gadiem Miks ieradās BMF no LZA Ekonomikas institūtaTAM projekta asistents. Un kopš šī gada pirmās skolas dienas viņš izmēģina savus spēkus kā TAM projekta vadītājs. Taču, lai kur viņš dotos, – sirdī viņš vienmēr paliks ķekavietis...

 

Austris ZeimulsAustris Zeimuls

Dzīvoju Rīgā, mācos Rīgā un arī strādāju šeit pat. Par sevi varu teikt, ka esmu nopietns, nosvērts un retu reizi jautrs cilvēks – kā nekā mežāzis pēc horoskopa. Darba gaitas TNS jaukajā kolektīvā sāku kā IT speciālists, bet kopš septembra esmu pārņēmis citu, arī ļoti atbildīgu, amatu un nu esmu galvenais tehniskais speciālists televīzijas mērījumu projektā. Brīvajā laikā man patīk nodarboties ar velosportu (cik nu sports). Kā hobijus varu minēt aizraušanos ar datoriem, kā arī elektroniku.

Lai tehnika vienmēr strādā un lai Jums visiem veicas!

Intars ĀbomsIntars Āboms

Savu bērnību esmu pavadījis Jelgavā un tās apkaimē. Vienīgi kopš studiju gadiem vairāk iznāk dzīvot Rīgā, bet Rīga jau arī ir Jelgavas apkaimē. :) Svarīgais izglītības ceļš ir vijies caur bērnudārzu "Kamenīte", Jelgavas Spīdolas ģimnāziju, turpinājies Latvijas Universitātē, kur pirms gada ir izdevies tikt pie maģistra grāda politikas zinātnē. TNS Baltijas Datu namā nonācu apmēram pirms 3 gadiem. Šajā laikā, darot šo un to, esmu kļuvis par jaunāko projektu vadītāju. Dzīvē spēkus smeļos tuvos cilvēkos, labās grāmatās un hokejā.