Īsumā par visu

 Speciālista sleja

 TNS informācija

 > Latvijā

 > Pasaulē

 Mediju pētījumi

 > Mediju tendences

 > Reklāmu tops

 > Kampaņu audits

 > Terminu vārdnīca

 Marketinga pētījumi

 > Kvalitatīvie

 > Kvantitatīvie

 >> Biznesa omnib.

 >> Bankas

 Tehnoloģijas &
 Risinājumi


 Eksperimentālā datu
 virtuvīte

 

Pirmās TNS Baltijas olimpiskās spēles 2004

Ilze Broka Šoreiz eksperimentālo datu virtuvītē stāstīsim par kādu eksperimentu, ko TNS veica paši ar sevi – divas dienas TNS darbinieki iejutās olimpisko atlētu lomās un sacentās visdažādākajās disciplīnās. Tā 7. un 8. augustā, Jūrmalā Nemo parkā pirmo reizi norisinājās TNS Baltijas olimpiskās sporta spēles 2004. Kuplā skaitā tika pārstāvētas visas Baltijas valstīs mītošās TNS pārstāvošās kompānijas: Latvijas TNS BMF, TNS Baltijas Datu nams, Igaunijas TNS Emor un Lietuvas pārstāvji TNS Gallup.

Spēļu moto: vienots kolektīvais gars gan darbā, gan atpūtā. Tā kā spēles bija starptautiskas, no visu triju valstu pārstāvjiem tika veidotas komandas, sadalot tās pēc pētnieciskajiem projektiem. Tā rezultātā tika izveidotas 12 komandas. Pēc svinīgās uzrunas un iestiprināšanās, tērpušies baltās togās, sportisti vienotā gājienā devās uz olimpisko stadionu, kurš šoreiz bija izvietots pašā jūras malā. Šajās spēlēs komandām vajadzēja sevi pierādīt 12 disciplīnās, kas prasīja no sportistiem augsta līmeņa fizisko un garīgo sagatavotību. Piepūles elsas mijās ar uzvaras gavilēm, un visas komandas agrāk vai vēlāk veica paredzētās disciplīnas.

Nedaudz noguruši un saulē iedeguši ķermeņi pamazām viens aiz otra slīdēja uz olimpiskā ciemata pusi, kur pēc nelielas atsvaidzināšanās un elpas atvilkšanas brīža svinību teltī sākās lielā apbalvošanas ceremonija. Tās laikā komandām vajadzēja atrādīt pārējiem dalībniekiem, ko apguvuši olimpiskās dienas laikā, jāatzīst, ka rezultāti pārspēja cerēto, un visu acu priekšā tapa neiedomājamas figūru piramīdas, kas pierādīja sportistu profesionalitāti. Kā jau tas olimpiskajās spēlēs pienākas, uzvarēja tautu un valstu draudzība.

Tomēr pirmās vietas un uzvaras lauru vainagus dalīja trīs komandas:
1. vieta un "Zelta lauri" pienācās apvienotajai TAM komandai;
2. vieta un "Sudraba lauri" galvas vija NRS komandai;
3. vietu un "Bronzas lauru" vainagu ieguva apvienotā MP QL komanda.

Vakara turpinājumā vienotos dejas ritmos lika kustēties apburošie Sweetwater puiši. Kopīgi līdzdarbojoties, spēļu mērķis bija sasniegts – iepazīti un atkalredzēti Baltijas valstu kolēģi, radīta kopības sajūta, pavadīta interesanta un piesātināta diena. Šādas sporta spēles domājam ieviest kā tradīciju, un nākamais posms tiks rīkots kādā no Baltijas valstīm arī nākamgad.

Ilze Broka
TNS BMF, sabiedrisko attiecību koordinatore
Tālrunis: 7096303
E-pasts: ilze.broka@tns.lv