Īsumā par visu

 Speciālista sleja

 TNS informācija

 > Latvijā

 > Pasaulē

 Mediju pētījumi

 > Mediju tendences

 > Reklāmu tops

 > Kampaņu audits

 > Terminu vārdnīca

 Marketinga pētījumi

 > Kvalitatīvie

 > Kvantitatīvie

 >> Biznesa omnib.

 >> Bankas

 Tehnoloģijas &
 Risinājumi


 Eksperimentālā datu
 virtuvīte

 

TNS Latvija jaunie darbinieki

Uzņēmumam augot un attīstot jaunas idejas, radās nepieciešamība pēc jauniem speciālistiem, tāpēc TNS Latvija jau esošajā darbinieku pulkā ir uzņēmis jaunus, radošus profesionāļus, ar kuriem vēlamies iepazīstināt arī Jūs: Mārketinga vadītāja: Santa Tima; Ekonomiste-referente: Lāsma Augustova; TNS BMF kolektīvam pievienojušies radio monitorētāji: Andris Bernāns, Baiba Zilberte, Oskars Rumpēters. TNS Baltijas Datu namā ienākuši – projektu asistente: Linda Mekša, tulce: Baiba Jansone, analītiķe–programmētāja: Ilze Liepiņa.

Andris Bernans Andris Bernans

Sveicināti! Man ir 58 (jau pilni) gadi. Pašam jau liekas, ka esmu vēl pietiekami jauns. Bet nesmejiet – arī ar Jums tā notiks. 2-kārt precējies, ir bērni – mums ar sievu katram 2, bet kopā 3. Kristietis. Tas nav statisks stāvoklis. Kā saka Kristus Jaunajā derībā: „Es esmu ceļš”. Var būt vai nu ceļā pie Dieva, vai prom no Tā. Es esmu ceļā pie.

Man patīk laba mūzika, kaut gan labs un slikts ir relatīvi jēdzieni un, kas patīk man, var nepatikt Jums. Patīk komponisti E.Grieg, G.Puccini, J.S.Bahs, A.L.Webber, solisti M.Lanza, L.Pavarotti, L.Armstrong, E.Fitzgerald, T.Jones, B.Lee, D.Martin, F.Sinatra, N.K.Cole, A.Martino, I.Gillan, M.Bollan, G.Harrison, J.Joplin, grupas Emerson, Lake & Palmer, The Beatles, Deep Purple, Led Zeppelin, Creadence Clearwater Revival u.t.t. Daudz kas patīk arī no latviešu mūzikas.

Mana izglītība un darbs 39 gadu garumā saistīts ar jūrniecību. Organizācija, kurā esmu nostrādājis ilgus gadus, ir Latvijas Jūras administrācijas (JA) Meklēšanas un glābšanas dienests (MGD), kuru es vadīju no 1993. gada janvāra līdz tā likvidācijai 2001. gada februārī. MGD funkcijas tika nodotas mūsu varonīgajiem Jūras Spēkiem un vēl veselu gadu man vēlīgi tika ļauts strādāt Koordinācijas centrā.

Jūs varētu jautāt: kas gan kopīgs darbam MGD ar manu darbu TNS BMF? Vistiešākais – MGD, lai uzzinātu, ka kādam nepieciešama palīdzība un organizētu glābšanu, bija nepieciešams veikt RADIOMONITORINGU jūras diapazona trauksmes frekvencēs. Atšķirībā no TNS BMF veicamā publisko radiostaciju monitoringa, toreiz bija jāklausās tiešraide un garām palaists MAY DAY varēja draudēt pat ar kāda kuģa un cilvēku bojā eju. Un šodien es priecājos, ka varu atkal atrast kādu saskares punktu ar man arvien vēl ļoti tuvajām jūras lietām. Gan TNS BMF, gan TNS Baltijas Datu nams, manuprāt, ir ļoti jauks un draudzīgs kolektīvs un man ir paveicies strādāt kopā ar Jums.

Pirms iestāšanās jūrskolā aktīvi nodarbojos ar akadēmisko airēšanu. Tagad vietās, kur bija visspēcīgākie muskuļi, uzauguši tauki. Tādēļ, ja nodarbojaties ar sportu, tad dariet to līdz mūža galam.

---

Baiba Zilberte Baiba Zilberte

Es dzīvoju skaistā pilsētā Ogrē, studēju pedagoģiju Latvijas Universitātē. Dievinu zvaigznes un jūru, pasaules apskatīšanu, tējošanu kopā ar draugiem, braukāšanu ar riteni un meža zemenes ar pienu! Mīlu labu mūziku un dziedāt korī. Es cenšos dzīvot saskaņā ar sevi un savām vēlmēm, nedarot pāri citiem. Ļoti mīlu un sargāju savu ģimeni un draugus, jo šie cilvēciņi vienmēr būs mana bagātība. Es vienkārši dzīvoju – ļaujos straumei un jauniem piedzīvojumiem, bet, galvenais, ticu, ka viss, kas notiek, notiek uz labu! :)

---

Baiba Jansone Baiba Jansone

Esmu tulce TNS Baltijas Datu namā un tulkotāja brīvajā laikā (paretam tulkoju grāmatas). Man patīk tulkošanas process, jo tas nepārtraukti attīsta, tulkojot iegūstu jaunu informāciju un pilnveidoju valodas izjūtu. Tulkošana vispār liek nepārtraukti darbināt prātu, neļauj tam iesūnot, jo īpaši sinhronā tulkošana. Man patīk arī mani darbīgie kolēģi un es to vidū (nu jau pusgadu)!

 

---

Ilze Liepiņa Ilze Liepiņa

Mani sauc Ilze Liepiņa. Dzimusi Rīgā 1981. gada 26. maijā. Esmu beigusi Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultāti, šajā rudenī turpināšu studijas maģistrantūrā. Ļoti patīk lasīt dažādus romānus, arī detektīvus. Kā arī pasaules literatūras klasiku. Ārkārtīgi patīk doties garās romantiskās pastaigās brīvā dabā, kā arī aplūkot gleznas muzejos un Rīgas mākslas galerijās.

 

---

Lāsma Augustova Lāsma Augustova
Tautā saukta Liesmiņa

Divdesmit divus gadus jauna būtne, kura uz šīs Planētas par mājas vietu ir izvēlējusies Jūrmalu. Rokā svaigs bakalaura grāds Starptautiskajās ekonomiskajās attiecībās un aiz muguras studijas Latvijā, Francijā un Kalifornijā. Jaunībā vasaras pavadītas, stopējot pa Eiropu, galvenokārt Franciju, kur arī iegūts zināms veiklums valodās un pieradums pie starptautiskas gaisotnes. Par tuvu sirdij atzīst jogu, veģetārismu, mūziku, sniega dēli, literatūru, dziedāšanu, saulrietus/saullēktus, ceļojumus, tenisu, magoņu laukus, koncertus, jūru, globusus... I do, I do, I do believe in fairies... :) Lai mums visiem gaišas domas un viegla sirds! Pēdējā atmiņā palikusī, kaut kur izlasītā gudrākā no frāzēm: "Viss vienmēr beidzas labi. Ja kaut kas nav labi, tātad vēl nekas nav beidzies...!" :)

---

Linda Mekša Linda Mekša

Esmu Linda, TNS Baltijas Datu nama projektu vadītāja asistente. Trīs mēnešu laikā, kopš šeit strādāju, esmu secinājusi, ka man patīk līdzdarboties pētījumu tapšanā. Studēju RSU Eiropas studiju fakultātē Socioloģiju un tirgus pētniecību. Šīs zināšanas man ik dienu noder, veicot kādu no svarīgajiem uzdevumiem. Varu teikt paldies ikvienam kolēģim par noderīgu padomu vai vienkārši smaidu. Vislielāko gandarījumu man vienmēr sagādā kāds tuvāks vai tālāks ceļojums ar kājām, riteni, mašīnu vai kā savādāk. Šobrīd, skatoties laukā pa logu, nāk prātā rudens saulrieti un ticība.

---

Oskars Rumpēters Oskars Rumpēters

Dzīvoju Rīgā. Pabeidzu Rīgas Franču liceju, tagad studēju politoloģiju Latvijas Universitātē. Brīvajā laikā, neskatoties uz laika apstākļiem, braucu ar kalnu divriteni.

---

Santa Tima Santa Tima

Ja es kādu nieku no laika gaitā sakrātā būtu salikusi mugursomā, tad tur varētu atrast nodeldētus klavieru taustiņus, dažas izzinātas dzīvības formas, teātra spoku, sainīti radītu un veiksmīgi realizētu ideju, kādu sniegotu virsotni, vairākus metrus samontētu klipu, dejas prieku, grāmatas un sniega dēli. Tauriņu ķeramo tīklu gan ne. Lai tauriņi dzīvo! :)