Īsumā par visu

 Speciālista sleja

 TNS informācija

 > Pasaulē

 > Latvijā

 Mediju pētījumi

 > Kopīgie jaunumi

 > Internets

 > Radio

 Marketinga pētījumi

 > Kopīgie jaunumi

 > Sociālie pētījumi

 Tehnoloģijas &
 Risinājumi


 Eksperimentālā datu
 virtuvīte

Paātrinājums 2004. gadā

2004. gads TNS Baltijas Datu namā sācies strauji. Pirmkārt, esam papildinājuši savas projektu vadītāju un analītiķu rindas ar jauniem un daudzsološiem profesionāļiem: kvalitatīvos pētījumus turpmāk vadīs Dmitrijs Ščegoļevs, savukārt kvantitatīvo mārketinga pētījumu projektu vadītājiem ir pievienojušies Dace Dance, Inta Priedola, Revita Logina.

Šī gada pirmajos trīs mēnešos esam veikuši jau vairāk nekā 30 pētījumus, starp kuriem bijuši gan marku tēlu pētījumi, gan attieksmes un patēriņa pētījumi, gan produktu testi, arī sociālpolitisku jautājumu pētījumi. Ir notikušas arī vairākas fokusgrupu diskusijas, kā arī padziļinātās individuālās intervijas, izmantojot NeedScope metodoloģiju. Mēs esam gatavi aktīvam darbam arī turpmākajos mēnešos, kuru darbu grafiks jau šobrīd tiek plānots.

Inta PriedolaMani sauc Inta Priedola. TNS Baltijas Datu namā esmu viena no jaunpienākušajiem projektu vadītājiem.

Viens no maniem jaunajiem kolēģiem ļoti labi raksturoja atšķirību starp kvantitatīviem un kvalitatīviem pētījumiem: "Kvantitatīvie ir skaitļi, kvalitatīvie – vārdi." Es strādāju ar kvantitatīvajiem pētījumiem. Tātad – SKAITĻIEM.

Jau diezgan agrā bērnībā atklāju savu aizraušanos – skaitļus un matemātiku. Nevar noliegt, ka šajā jautājumā mazliet man palīdzēja vecāki. Regulāri tika pirktas un dāvinātas dažādas "cieto riekstu vācelītes" u. tml. Kur es negāju, visur SKAITĻI – matemātikas olimpiādes, Rīgas 1. ģimnāzija, LU Fizikas un matemātikas fakultāte.

Pēc vidējās izglītības iegūšanas bija liela vēlme palīdzēt citiem saskatīt matemātikas burvību. Bet dzīvē viss notiek tā, kā tam jānotiek. Maģistrantūras vadītājs ieinteresēja mani un iesaistīja Izlases apsekojumu teorijas un metodoloģijas apgūšanā un izpētē, kas notika arī ārpus Latvijas robežām – dažādi semināri, konferences un kursi.

Savas teorētiskās zināšanas praksē veiksmīgi izmantoju un attīstīju LR Centrālās statistikas pārvaldē. Vadīju nelielu, bet pārvaldes struktūrā ļoti nozīmīgu daļu – Matemātiskā nodrošinājuma daļu. Biju iesaistīta gan personu / mājsaimniecību, gan uzņēmumu apsekojumu izlases veidošanā, datu vispārināšanā, statistisko rādītāju kvalitātes novērtēšanā, sezonalitātes koriģēšanā, kā arī dažādos izpētes darbos un metodoloģiju izstrādē.

Kā redzams, līdz šim mana dzīve ir bijusi cieši saistīta ar matemātiku. Domāju, ir pienācis laiks izmantot savas zināšanas un pieredzi ne tikai darbībās ar skaitļiem. Tas ir tas, ko es vēlētos darīt šeit – darboties tirgus un mārketinga pētījumu organizēšanā, bet tai pašā laikā neaizmirst skaitļus un matemātiku.

Inta
Inta.Priedola@tns.lv
Tālrunis: +371 7096300

Dmitrijs ŠčegoļevsMani sauc Dmitrijs Ščegoļevs, un esmu jaunais TNS Baltijas Datu nama kvalitatīvo metožu pārzinātājs. Tas nozīmē, ka spēju godīgi un profesionāli atbildēt praktiski uz visiem klientu KĀPĒC? jautājumiem.

Vēlaties zināt, kā man tas sanāk? Esmu dzimis tālajā 1977. gadā, un jau no bērna kājas aizrāvos ar gudro un ne pārāk stabilo teoriju būvēšanu. Ejot gadiem, sapratu, ka cipari nav mans mūža aicinājums. Šī apziņa laika gaitā transformējās mīlestībā pret vārdiem un citām cilvēku dabas verbālām un neverbālām izpausmēm.

Tālāk notikumi risinājās kā viduvējā Holivudas trillerī – vidusskola, universitāte, sports, pirmais darbs, pirmie panākumi – līdzīgi kā Ziemassvētku kaujās tika izcīnīts grāds socioloģijā! Gāja dienas, mēneši, gadi – es smēlos pieredzi it visur, kur vien bija iespējams, līdz nonācu TNS paspārnē.

Par sevi gribu pateikt, ka esmu aktīvs un protu mācīties ne tikai no savām kļūdām. Brīvajā laikā cenšos sastādīt konkurenci savam tiešajam darbam – sēdēšanai. Cenšos kustēties daudz un dažādi – sports, tūrisms un vienkārši ceļošana ir mani labākie draugi. Ja vēlaties, varam padiskutēt arī par Ķīnas modernās vēstures attīstību.

Zvaniet [+371 7096300], rakstiet vēstules [dmitrijs.scegolevs@tns.lv], vienmēr būsiet laipni gaidīti. Ziniet, tagad Jūsu nākotne atrodas drošās rokās!

Dmitrijs

Dace DanceMani sauc Dace Dance. TNS Baltijas Datu namā esmu viena no jaunākajām projektu vadītājām, bet ne bez pieredzes.

Esmu ieguvusi biznesa vadības izglītību Vidzemes augstskolā, ar ko ļoti lepojos. Iegūto izglītību esmu jau izmantojusi dzīvē, strādājot vairākos uzņēmumos par projektu vadītāju (Ermitāžas tehnoloģijas, Lattelekom, Media House). Mans lielākais lolojums ir kāda inovatīva IT produkta izpēte un ieviešana, bet kā interesantāko pieredzi varu minēt Sedas pilsētas attīstības programmas izstrādi.

Kāpēc man patīk darbs ar projektiem? Atbilde ir vienkārša – ir interesanti, jo var daudz ko uzzināt, daudz ko mācīties par dažādām nozarēm. Un kamēr man būs vēlme ko jaunu mācīties, tikmēr man patiks darbs ar projektiem un es turpināšu ar tiem strādāt.

Uz sadarbību nākotnē!

Dace
dace.dance@tns.lv
Tālrunis: +371 7096300

Revita LoginaVārds: Revita Logina
Izglītība: Rīgas Valsts 1.ģimnāzija; LU Fizikas un Matemātikas fakultāte, matemātiķis - statistiķis.

Pēc augstskolas beigšanas TNS Baltijas Datu nams kļuva par manu pirmo darba vietu, kurā strādāju nu jau vairāk kā trīs gadus – sākotnēji Lauka darba nodaļā kā asistente, vēlāk jau kā CATI (telefoninterviju) sektora vadītāja.
Tagad manos darba pienākumos Projektu vadības nodaļā ietilpst vairāku ikvienam no mums vitāli svarīgu jomu pārzināšana. Šīs jomas ir:
– dienišķā maize un pārtika,
– veselība un medicīna,
– kultūra, izklaide un alkohols.
Kaut autobusa vadīšanas tiesību man pagaidām vēl nav, esmu gana pieredzējusi, lai TNS Baltijas Datu namā stūrētu CATI un OMNI busus.

Droši kāpiet iekšā!

Revita
revita.logina@tns.lv
Tālrunis: +371 7096300